No. 310 & 311 Czechoslovak (Virtual) Squadron RAF
Domů · Články · Fórum · Fotogalerie · Odkazy Čtvrtek, červen 18, 2026
Základna
O nás
Pravidla Wingu

Naši Piloti

Hodnosti
Vyznamenání

ACES DF Servery
310&311 v obrazech

Kdo tu je a kdo tu byl
~310_Snakes05:29:09
~AJaromir 2 dny
~Matylda 2 dny
~311_Mart 2 dny
~310_Janor 3 dny
^311_Vont 3 dny
~Algy 1 týden
~310_Muky 1 týden
~310_Majkl 1 týden
~311_Kerbi 2 týdny
Archív Rychlovky
311_Vont , 06.11.2018 19:32:45
doplním podrobnosti, pokud již někdo nedoplnil....
606_Sparrowhawk , 06.11.2018 16:02:38
Mohl by nám nějaký organizátor Klepáku sdělit kdy, kde, s kým, proti komu a za kolik a tak? Díky.
606_Sparrowhawk , 15.10.2018 13:04:54
Chtěl bych přihlásit na Klepák 3 kusy (já, Demon a ThomasPV) Další jsou v jednání.
311_Vont , 21.09.2018 18:00:33
Co nějakej starej pardál by se neukázal? Co třeba Podrs, Upír, Rampa, Cibule, Tjurmič, Oblud.....
310_Runner , 16.09.2018 10:24:47
POZOR ZMĚNA
310_Runner , 16.09.2018 10:24:36
Sraz je 9 - 11 Listopad
311_Vont , 05.09.2018 19:53:15
no nekecej, tak to musím taky přijet smiley
310_Max , 05.09.2018 14:19:00
Taky bych se ukázal.
310_Franta , 03.09.2018 19:22:51
Co máme? Přehlídku? Já přijdu.
311_Mart , 03.09.2018 16:27:35
Máme přehlídku? smiley
311_Liboch , 02.09.2018 20:20:08
Oprava 'Tak'
311_Liboch , 02.09.2018 20:19:07
Ta určitě.. zájem tu je smiley
310_Majkl , 01.09.2018 22:26:46
Žena psala Rumerovi, jestli bude Klepák, psal, že se poptá, jestli je zájem...takže že by Klepák?
310_Franta , 31.08.2018 09:33:18
Pokud budou lidi bude i sraz. Doufám.
Matylda , 29.08.2018 13:12:25
Pinďouři, bude letos ještě sraz, nebo ten výtečný dubnový byl zároveň podzimní? smiley
311_Vont , 24.07.2018 16:31:47
Nazdar Taly stav se někdy na TS ať pokecáme ip:62.168.30.27:7230 a heslo znáš ,)
Taly , 24.07.2018 05:56:53
Nazdar bejci tak jsem si na vas vzpoměl a koukam ze 310tka a 311tka žije dál smiley
606_Druindin , 13.07.2018 18:04:27
gratuluju a hlásim, že je lehká sleva na základní Kubáň (Premium bez slevy) a některy colectorovy letadla (i spit V) https://il2sturmovik.com/store/battle-of-kuban/ https://il2sturmovik.com/
311_Vont , 12.07.2018 20:28:17
[color=cyan][b]Vše nejlepší k narozeninám celé No. 310 squadron RAF. HIP HIP HURRAY!!![/b][/color]
georgee , 03.07.2018 22:20:35
JInak na ACE TS je to to same, prosim napsat na stranky ACE, nemam tam ucet. Diky
Strana 10 z 53 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Přihlásit
Jméno

Heslo



Ještě nejsi přihlášený ?
Klikni zde a registruj se.

Zapoměl jsi heslo?
Pro získání nového klini právě zde.
Rychlovka
Musíte být přihlášeni, abyste mohli přidat zprávu.

AJaromir
29.05.2026 16:07
Stal se zázrak a vzpomněl jsem si na heslo. smiley

311_Kerbi
03.05.2026 19:02
RTB

310_BleskovejPodrs
11.02.2026 18:41
Napsat se ve vlakne k tomu urcenem. Kdo to nenajde, posle mi rovnou 1000 a nebude se to pocitat :-D

311_Vont
28.04.2025 21:19
V letkové sekci, nebo napiš Podrsovi

Barney
27.04.2025 14:13
Kde tu je možnost přispět na chod stránky ?

311_Rampa
09.04.2025 17:05
*radovat

311_Rampa
09.04.2025 17:03
jééé koukám, že jsem měl malé výročí... 19 let od registrace. nevím jestli se radost nebo brečet smiley

311_Rampa
09.04.2025 16:53
dobrý den

310_Pepno
07.04.2025 17:57
Díky, díííky smiley

311_Vont
03.04.2025 05:56
smileysmiley

Archív Rychlovky
Tvůrci webu: Rampa & BleskovejPodrs
Copyright © 2006-2015

17377955 Návštěv