|
|
, 06.11.2018 19:32:45
doplním podrobnosti, pokud již někdo nedoplnil.... |
, 06.11.2018 16:02:38
Mohl by nám nějaký organizátor Klepáku sdělit kdy, kde, s kým, proti komu a za kolik a tak? Díky. |
, 15.10.2018 13:04:54
Chtěl bych přihlásit na Klepák 3 kusy (já, Demon a ThomasPV) Další jsou v jednání. |
, 21.09.2018 18:00:33
Co nějakej starej pardál by se neukázal? Co třeba Podrs, Upír, Rampa, Cibule, Tjurmič, Oblud..... |
, 16.09.2018 10:24:47
POZOR ZMĚNA |
, 16.09.2018 10:24:36
Sraz je 9 - 11 Listopad |
, 05.09.2018 19:53:15
no nekecej, tak to musím taky přijet  |
, 05.09.2018 14:19:00
Taky bych se ukázal. |
, 03.09.2018 19:22:51
Co máme? Přehlídku? Já přijdu. |
, 03.09.2018 16:27:35
Máme přehlídku?  |
, 02.09.2018 20:20:08
Oprava 'Tak' |
, 02.09.2018 20:19:07
Ta určitě.. zájem tu je  |
, 01.09.2018 22:26:46
Žena psala Rumerovi, jestli bude Klepák, psal, že se poptá, jestli je zájem...takže že by Klepák? |
, 31.08.2018 09:33:18
Pokud budou lidi bude i sraz. Doufám. |
, 29.08.2018 13:12:25
Pinďouři, bude letos ještě sraz, nebo ten výtečný dubnový byl zároveň podzimní?  |
, 24.07.2018 16:31:47
Nazdar Taly stav se někdy na TS ať pokecáme ip:62.168.30.27:7230 a heslo znáš ,) |
, 24.07.2018 05:56:53
Nazdar bejci tak jsem si na vas vzpoměl a koukam ze 310tka a 311tka žije dál  |
, 13.07.2018 18:04:27
gratuluju a hlásim, že je lehká sleva na základní Kubáň (Premium bez slevy) a některy colectorovy letadla (i spit V)
https://il2sturmovik.com/store/battle-of-kuban/
https://il2sturmovik.com/ |
, 12.07.2018 20:28:17
[color=cyan][b]Vše nejlepší k narozeninám celé No. 310 squadron RAF. HIP HIP HURRAY!!![/b][/color] |
, 03.07.2018 22:20:35
JInak na ACE TS je to to same, prosim napsat na stranky ACE, nemam tam ucet. Diky |
|
|
Ještě nejsi přihlášený ? Klikni zde a registruj se.
Zapoměl jsi heslo? Pro získání nového klini právě zde.
|
|