No. 310 & 311 Czechoslovak (Virtual) Squadron RAF
Domů · Články · Fórum · Fotogalerie · Odkazy Čtvrtek, červen 18, 2026
Základna
O nás
Pravidla Wingu

Naši Piloti

Hodnosti
Vyznamenání

ACES DF Servery
310&311 v obrazech

Kdo tu je a kdo tu byl
~310_Snakes04:57:49
~AJaromir 2 dny
~Matylda 2 dny
~311_Mart 2 dny
~310_Janor 3 dny
^311_Vont 3 dny
~Algy 1 týden
~310_Muky 1 týden
~310_Majkl 1 týden
~311_Kerbi 2 týdny
Archív Rychlovky
311_Vont , 25.08.2017 11:09:10
Vše nejlepší k svátku Rampič smiley
310_Franta , 23.08.2017 20:37:16
Maty PM.
311_Rampa , 13.08.2017 20:23:58
jak to lítá?
310_Majkl , 13.08.2017 19:26:32
Brej smiley
311_Rampa , 13.08.2017 10:29:42
Brej den smiley
Matylda , 19.07.2017 14:32:19
Pipe PM
310_Janor , 10.07.2017 19:23:17
Jasan dik moc! 😊 Joy mi moje draha polovicka povolila :-D takze nebudu ho veset na hrebik, jen to mam rozlozeny jak jsem predelaval pokojik, tak to jeste v lete snad zvednu nahoru 😁
311_Vont , 09.07.2017 11:03:43
Gratuluji a přeji hodně štěstí, a ať vám dělá jenom radost smiley
Matylda , 09.07.2017 06:00:10
Ajé...další pilot uzemněnec. smiley Tož velké gratulace oběma autorům a prckovi hlavně zdraví do vínku.
310_Franta , 08.07.2017 18:12:57
Velka gratulace.
310_Pip , 08.07.2017 16:26:52
Hezky pěkně, moc gratuluju! smiley
310_Snakes , 08.07.2017 10:01:14
Gratuluju! A přeju hodně štěstí a pevné nervy. smiley
311_Mart , 07.07.2017 22:30:45
Nazdár, gratulace! Ať vám dělá jenom radost smiley
310_Janor , 07.07.2017 21:55:18
Hoj fsem tak jsem se tu ukazal po dlouhe dobe moc casu neni, v utery 10:59, se nam narodil Martin, 3,25kg, tak at vam to lita teda jestli jeste :-)
Matylda , 06.07.2017 15:41:31
Útok na Tirpitz - dnes večer na Zoom (21:00)
Matylda , 15.06.2017 11:02:06
Pipe PM
311_Vont , 25.05.2017 15:34:03
Trochu opožděně ale přece. Vše nejlepší k svátku fšem Pipům čuhu!
Matylda , 10.05.2017 10:44:29
Dík Vontíku za Smrtibráchu. smiley Připoměls mi, že bych si to měl po čase pustit zase celé. Hrůša tam má silné bonmoty.
311_Vont , 05.05.2017 13:55:29
jj pěkně to trefil a tím levelem nám zachránil kůži. Holt je ho u stíhačů škoda GJ JD smiley
606_Druindin , 05.05.2017 08:43:19
Level bombing, to JD dává levou přední smiley
Strana 14 z 53 << < 11 12 13 14 15 16 17 > >>
Přihlásit
Jméno

Heslo



Ještě nejsi přihlášený ?
Klikni zde a registruj se.

Zapoměl jsi heslo?
Pro získání nového klini právě zde.
Rychlovka
Musíte být přihlášeni, abyste mohli přidat zprávu.

AJaromir
29.05.2026 16:07
Stal se zázrak a vzpomněl jsem si na heslo. smiley

311_Kerbi
03.05.2026 19:02
RTB

310_BleskovejPodrs
11.02.2026 18:41
Napsat se ve vlakne k tomu urcenem. Kdo to nenajde, posle mi rovnou 1000 a nebude se to pocitat :-D

311_Vont
28.04.2025 21:19
V letkové sekci, nebo napiš Podrsovi

Barney
27.04.2025 14:13
Kde tu je možnost přispět na chod stránky ?

311_Rampa
09.04.2025 17:05
*radovat

311_Rampa
09.04.2025 17:03
jééé koukám, že jsem měl malé výročí... 19 let od registrace. nevím jestli se radost nebo brečet smiley

311_Rampa
09.04.2025 16:53
dobrý den

310_Pepno
07.04.2025 17:57
Díky, díííky smiley

311_Vont
03.04.2025 05:56
smileysmiley

Archív Rychlovky
Tvůrci webu: Rampa & BleskovejPodrs
Copyright © 2006-2015

17377894 Návštěv