No. 310 & 311 Czechoslovak (Virtual) Squadron RAF
Domů · Články · Fórum · Fotogalerie · Odkazy Čtvrtek, červen 18, 2026
Základna
O nás
Pravidla Wingu

Naši Piloti

Hodnosti
Vyznamenání

ACES DF Servery
310&311 v obrazech

Kdo tu je a kdo tu byl
~310_Snakes05:38:13
~AJaromir 2 dny
~Matylda 2 dny
~311_Mart 2 dny
~310_Janor 3 dny
^311_Vont 3 dny
~Algy 1 týden
~310_Muky 1 týden
~310_Majkl 1 týden
~311_Kerbi 2 týdny
Archív Rychlovky
606_Druindin , 28.04.2017 12:03:54
jj, včera to šlo, i když cover se skoro nudil smiley
311_Vont , 28.04.2017 09:06:24
Včera jsme odlétli 2 dobré nálety a nikdo u toho myslím nezařval, tak že pochvala všem smiley ještě by to sneslo lepší přípravu a více lidí ale jinak OK smiley
606_Druindin , 27.04.2017 18:10:20
Na 2 kanály to klidně rozhodit můžm, ale na TSku SVK bych zůstal. Ať můžou přijít i mimoskupinoví piloti. Zbytek dořešíme za pochodu smiley
311_Mart , 27.04.2017 17:39:22
Přijdu
311_Vont , 27.04.2017 12:53:24
Klidně bych šel, ale musí se to rozhodit na víc kanálů, navrhuji jiné TS a bude to chtít taky udělat pořádnej briefing, no a zlepšit spoustu dalších věcí... smiley
606_Druindin , 27.04.2017 08:38:33
Budou na dnešek v rámci čtvrtečního poletu do BOSka nějaky posily?
310_Majkl , 23.04.2017 18:51:36
Přátelé, těšíme se opet za rok smiley
311_Kerbi , 23.04.2017 18:16:57
fifa se nekonalo, neměli jsme brusle.. foto fejeton se rovněž nekonal, kvuli akutni indispozici zůčaštněných
Matylda , 23.04.2017 17:37:06
Poprosím pak zveřejnit výsl. fifa a nějaké ty pikantnosti pro nezúčastněné. Nejlépe foto-fejeton. Díky smiley
310_Pip , 23.04.2017 17:15:06
Hlásím RTB, jako vždy velmi poetické odp... ehm víkend smiley
311_Vont , 23.04.2017 16:23:48
RTB díky všem za účast, bylo to zase výborné smiley
311_Kerbi , 23.04.2017 16:07:34
RTB... Zase za rok
311_Liboch , 23.04.2017 15:49:18
RTB, díky braši...smiley
310_Snakes , 23.04.2017 14:55:59
RTB, rád jsem vás všechny zase viděl
311_Mart , 23.04.2017 14:43:55
RTB, díky a příště zas! smiley
310_Butys , 23.04.2017 14:42:29
Jihomoravská sekce doma a po obědě, opět poeticky strávený víkend.
310_Franta , 23.04.2017 14:40:37
RTB ok,
310_Pepno , 23.04.2017 12:17:17
RTB, parádní akce jako vždy smiley
606_Druindin , 14.04.2017 18:41:46
jsem kategoricky proti smiley
310_Pip , 14.04.2017 15:19:03
Výborně, nemusíme sežrat psy, ale 606tou smiley
Strana 15 z 53 << < 12 13 14 15 16 17 18 > >>
Přihlásit
Jméno

Heslo



Ještě nejsi přihlášený ?
Klikni zde a registruj se.

Zapoměl jsi heslo?
Pro získání nového klini právě zde.
Rychlovka
Musíte být přihlášeni, abyste mohli přidat zprávu.

AJaromir
29.05.2026 16:07
Stal se zázrak a vzpomněl jsem si na heslo. smiley

311_Kerbi
03.05.2026 19:02
RTB

310_BleskovejPodrs
11.02.2026 18:41
Napsat se ve vlakne k tomu urcenem. Kdo to nenajde, posle mi rovnou 1000 a nebude se to pocitat :-D

311_Vont
28.04.2025 21:19
V letkové sekci, nebo napiš Podrsovi

Barney
27.04.2025 14:13
Kde tu je možnost přispět na chod stránky ?

311_Rampa
09.04.2025 17:05
*radovat

311_Rampa
09.04.2025 17:03
jééé koukám, že jsem měl malé výročí... 19 let od registrace. nevím jestli se radost nebo brečet smiley

311_Rampa
09.04.2025 16:53
dobrý den

310_Pepno
07.04.2025 17:57
Díky, díííky smiley

311_Vont
03.04.2025 05:56
smileysmiley

Archív Rychlovky
Tvůrci webu: Rampa & BleskovejPodrs
Copyright © 2006-2015

17377964 Návštěv